Сімейні справи

Суб’єктами сімейних правовідносин виступають:
– подружжя;
– батьки / усиновителі / опікуни / піклувальники;
– діти, включно – усиновлені / під опікою / на вихованні;
– інші родичі.
Сімейні суперечки виникають найчастіше внаслідок бажання подружжя розірвати шлюб, що тягне за собою поділ спільного майна, розбіжності нематеріального характеру, вирішення проблеми з проживанням дітей. Крім цього, законодавчі норми в Україні закріплюють можливість будь-якому учаснику сімейних правовідносин з 14-річного віку захищати свої інтереси шляхом звернення до суду.
Досвідчений адвокат ще на першій консультації з сімейних питань визначає для клієнта орієнтовний план дій. Далі перелік юридичних послуг підбирається у відповідність зі стратегією вирішення завдання. Йдеться про можливість застосування наступних кроків:
– Супроводі процесу по сімейному спору в суді «під ключ»;
– Підготовки проекту договору про участь у вихованні / утриманні дитини;
– Пошуку майна / банківських вкладів, подача різних запитів, складанні клопотань про накладення арешту на майно;
– Складанні позовної заяви з метою визначення місця проживання дитини;
– Супроводі розподілу спільно нажитого майна / боргових зобов’язань в суді;
– Представництві в судовому процесі щодо виплати аліментів для утримання дітей (дитину) за судовим наказом / у твердій сумі грошей;
– Отриманні дозволу без згоди батька на тимчасовий виїзд або ПМЖ дитини з матір’ю за межі країни.
Адвокати фірми готові підтримувати клієнтів в шлюборозлучних процесах будь-якої складності, надавати інші кваліфіковані послуги в області сімейного права. Участь адвоката в період розірвання сімейних відносин дає можливість мінімізувати емоційні реакції, прийняти зважене рішення про долю дітей / дитини, уникнути необґрунтованих втрат майна.